Привітання

Вітаємо Вас на інтернет-сайті громадської організації "Комітет з питань захисту прав дітей".
Наша організація об'єднує українців, які є фахівцями в різних галузях науки та права, тих, кому не байдужа доля наших дітей та їх сімей. Ми прагнемо всіляко підтримувати і допомагати у захисті законних прав та інтересів наших дітей та їх сімей.
Метою нашого об’єднання- є бажання покласти край свавіллю та беззаконню, з боку державних органів та їх посадових осіб, які чиняться по відношенню до дітей та їх сімей.
Як визначено Основним законом, в демократичній, правовій державі Україна, - людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються найвищою соціальною цінністю; права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави.
Ратифікувавши в 1991 році Конвенцію про права дитини, наша Держава визнала, що найвищою цінністю і пріоритетом державної політики – є захист прав та інтересів дитини, що і лягло в основу багатьох законів прийнятих державою згодом.
Так склалося, що в сучасній Україні, цінності та пріоритети, які становлять основу державної політики, зокрема захист прав та інтересів дітей, для багатьох державних установ, організацій та посадових осіб, не є пріоритетними.
Не поодинокими є випадки, коли незаконними судовими рішеннями дітей та їх сім’ї буквально викидають на вулиці, при цьому в багатьох випадках суди цинічно нехтують законними правами та інтересами наших дітей.
Зайшовши на цей сайт, стає зрозумілим, що ви потребуєте допомоги, і ми готові Вам її надати саме в обсязі Вашої потреби.
Поняття правового захисту виходить іще з древніх римлян, а право як система норм та законів виникло з метою захисту громадянина державою. Дуже шкода, однак цивілізація суспільного розвитку спонукала до створення системи захисту тепер уже від держави, і юристам та адвокатам необхідно свторювати власні, часто, ексклюзивні методи своєї роботи, щоб цілком впевнено захистити Ваші права.
Ми надаємо захист саме в межах Ваших потреб, коли наші клієнти цілком покладаються на нас, тоді ми створюємо стратегії захисту, які базують на аналітичних правових механізмах вирішення проблеми. У багатьох випадках вони не стандартні, та неочікувані для протилежної сторони.
Надаючи правову допомогу у сімейних, цивільних (житлових), адміністративних та кримінальних справах, ми створюємо умови, коли Ви маєте нагоду заглибитися у самий корінь проблеми. На допомогу приходять наші партнери – спеціалісти в різних галузях науки та права (юристи, психологи, експерти, тощо), які мають величезний досвід роботи у своїх галузях.
Розв'язання складних питань та глибока юридична аналітика у сфері сімейного, цивільного (житлового), адміністративного та кримінального права, дає можливість нашим працівникам ефективно надавати правову допомогу та підвищувати свій інтелектуальний рівень та здобувати досвід поглиблення правосвідомості.
Наша організація, завдяки багаторічному досвіду адвокатів та юристів на ниві правозахисту та здатністю до глибокого аналітичного мишлення, прискіпливо вивчає ситуації, з якими Ви до нас звертаєтесь та пропонує широкий спектр варіантів їх вирішення.

З повагою,
голова комітету, адвокат Ганна Боряк